קורס פסיכומטרי בתל אביב

מור קורן- קורס פסיכומטרי בתל אביב

הידעתם שהציון הממוצע במבחן הפסיכומטרי הינו 540 נקודות? הידעתם שחמישים אחוזים מהנבחנים מקבלים ציון הנע בין 500 ל-600 נקודות? הידעתם שרק 6% מהנבחנים מקבלים ציון הגבוה מ-700 נקודות ורק-3% מסך כל הנבחנים משיגים ציון הגבוה מ-725 נקודות? ולאור כל הנתונים המופיעים לעיל, זה הזמן לדעת יותר על קורסי הפסיכומטרי של מור קורן- בית ספר לפסיכומטרי בו התלמידים משיגים ציונים הגבוהים ב-80 נקודות מהממוצע הארצי!

מור קורן פסיכומטרי- נעים להכיר, קל להצטיין!

בית הספר לפסיכומטרי של מור קורן הוקם בשנת 2006, ומאז ועד היום הוא מלווה בהצלחה יתרה עשרות תלמידים מדי שנה בדרך לבחינה הפסיכומטרית.
בית הספר נוסד על ידי מור קורן, בעל ניסיון מקצועי של יותר מ-15 שנה בתחום ההוראה ובעל תוארי שני במדעי המחשב והמתמטיקה.

לאורך השנים, פותחו בבית הספר לפסיכומטרי של מור קורן שיטות לימוד שונות המבוססות על תנאי לימוד מטיבים בדרך להצלחה. שיטות לימוד אלו מתבססות בין היתר על כל אחד מהפרמטרים המקצועיים הבאים:

  • צוות הדרכה מיומן, מנוסה ומקצועי
  • יחס אישי לכל תלמיד/ה
  • חומר לימוד עדכני
  • כיתות לימוד קטנות-עד 8 תלמידים בכל כיתה

בית הספר לפסיכומטרי של מור קורן פועל בשתי ערים בישראל, כאשר הסניף המרכזי ממוקם בדרך השלום 7, תל אביב (במרחק הליכה ממגדלי עזריאלי ותחנת רכבת –השלום) , והסניף השני ממוקם ברחוב סמילנסקי 23, נתניה (במרחק הליכה קצר מהתחנה המרכזית).

קורסי הפסיכומטרי העומדים לרשותכם בבית הספר לפסיכומטרי של מור קורן, מיועדים לקהלי יעד שונים ומגוונים, החל מקורסי פסיכומטרי לחיילים, דרך קורסי פסיכומטרי לתלמידי תיכון וקורסי פסיכומטרי ללקוי למידה ועד לקורסי פסיכומטרי לכל אילו מביניכם המעוניינים להשיג ציון גבוה –מעל הממוצע הארצי!

קורס פסיכומטרי התל אביב

בין כל הנרשמים לקורסי הפסיכומטרי של בית הספר לפסיכומטרי-מור קורן, מוגרל קורס פסיכומטרי מתנה בכל מועד בחינה עתידי. הנרשמים לקורסי הפסיכומטרי של מור קורן נהנים גם מכל היתרונות המקצועיים המאפיינים את הקורס, גם מממוצע ציונים הגבוה בכ-80 נקודות מהממוצע הארצי וגם מהאפשרות לזכות בקורס פסיכומטרי מתנה במסגרתו מוענק בחזרה לתלמיד/ה הזוכה – מלוא דמי הלימוד!

חשוב לדעת: תלמידי בית הספר לפסיכומטרי של מור קורן נהנים ממגוון רחב של תרגולים המדמים בחינה פסיכומטרית בזמן אמת, וזאת במסגרת מערכי השיעור במהלך הקורס ובאמצעות אזור כניסה המיועד לתלמידי הקורס בלבד באתר האינטרנט של בית הספר.

Sorry, comments are closed for this post.