קורס פסיכומטרי בשיטת חדשה

קורס פסיכומטרי בשיטת חדשה

אנו, מאמינים בשיטת ההדרגתיות. מהניסיון שלנו, דרך ההכנה הטובה ביותר לבחינה הפסיכומטרית היא הכנה הדרגתית בשלבים, המבוססת על תוכנית לימודים ייחודית המתאימה לכל התלמידים, הן החלשים והן החזקים ביניהם. תוכנית זו כוללת:

סביבת לימודים מתאימה – גם אם כרגע חזרתם מטיול ארוך בחו"ל שבו "פאי" היה בסך הכל פשטידה טעימה, וגם אם חלפו שנים רבות מאז הפעם האחרונה שהתיישבתם ללמוד, סביבת הלימודים שלנו תאפשר לכם לחזור בצורה חלקה ככל האפשר לספסל הלימודים ולאמץ לעצמכם את צורת החשיבה הנדרשת בקורס פסיכומטרי.
לימוד מקיף ומעמיק – כל חומרי הלימוד של הקורס מועברים לתלמיד עד כחודש לפני מועד הבחינה, מה שמאפשר התעמקות רבה יותר בכל נושא, מתן זמן רב יותר להפנמת החומר וכמובן תרגול חוזר. כל זאת מתאפשר בזכות גודלן הקטן של כיתות הלימוד, ומספר התלמידים המועט בהם (עד עשרה בכל כיתה).
מעבר מחודש על כל החומר – משכו של קורס פסיכומטרי הוא כמה חודשים, ולרוב התלמידים שוכחים את החומר הנלמד בתחילתו. לכן, כחודש לפני מועד הבחינה אנו עוברים מחדש על כל חומרי הקורס ומרעננים אותו. באופן זה, אנו מבטיחים כי כל החומר יועבר, יתורגל ויחרט בראש התלמידים עד מועד הבחינה.
שילוב סימולציות – סימולציות הן בחינות הזהות מבחינת המבנה, משך הזמן ורמת השאלות, לפורמט האמיתי של הבחינה הפסיכומטרית. סימולציות נערכות מדי פעם במהלך הקורס ובעיקר החל מחודש וחצי לפני מועד הבחינה, על מנת לעמוד על רמת התלמידים, להבין מהן הטעויות הנפוצות ולהתאים לכל תלמיד את שיטת הלימוד הטובה ביותר עבורו.
תרגולים שוטפים – במהלך הקורס ניתנים לאחר כל מפגש שיעורי בית מתוך ספרי לימוד הטובים ביותר בארץ, אשר נכתבו על ידי צוות הכותבים מיומנים. במקרים רבים, אותם כותבים יעבירו לכם את הקורס כמדריכים, ולכן היכרותם עם החומר הנלמד היא מרבית.
עד כה, הדרך שלנו לבחינה הפסיכומטרית הוכיחה את עצמה פעם אחר פעם. אנו מזמינים אתכם להיווכח בכך בעצמכם