פסיכומטרי 2015

כמה דברים שכדאי לדעת על פסיכומטרי 2015

מידע חשוב על מבחן פסיכומטרי עשוי להיות מאוד מועיל לנבחנים. אם אתם רוצים לדעת את הפרטים החשובים לקראת פסיכומטרי 2015 זה המקום להתעדכן בכך.

מבחן הפסיכומטרי הינו בגדר חובה עבור כל מי שרוצה ללמוד לימודים אקדמיים. ניתן לומר כי מבחן זה מנבא בדרך כלל במידה רבה את הסיכויים של המועמד להצליח במסלול הלימודים ולכן הוא מהווה סף כניסה עבור המתמודדים הרבים המעוניינים ללמוד באותו חוג לימודים באוניברסיטה.

הצורך במבחן זה נובע מכך שישנם מקומות ספורים בכל חוג לימודים ובכל מוסד אקדמי לעומת מספר רב ביותר של מתמודדים על המקום בספסל הלימודים הזה ולכן ישנה חובה לערוך סינון ולבחור את המתמודדים הראויים ביותר למסלול הלימודים. ככל שהלימודים נחשבים ליוקרתיים יותר כך הציון במבחן הפסיכומטרי חייב להיות גבוה יותר כאשר הציון המרבי הוא 800 אך הוא כמעט אינו בר השגה.

על מנת לעבור את המשוכה בכבוד יהיה עליכם ללמוד היטב לקראת הבחינה וכמובן שרצוי באמצעות מסגרת לימודית המיועדת לכך.

בחירת קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי מעולה כמו זה שבבית הספר לפסיכומטרי של מור קורן עשוי להכין אתכם בדיוק במידה הנדרשת לקראת בחינה זו ולהעניק לכם כלים ועזרים לפתרון מבחן פסיכומטרי 2015. אין ספק כי מבין כל הקורסים המוצעים בתחום זה הקורס של מור קורן נחשב למומלץ ביותר ואיכותי משום שהוא מציע לימודים בכיתות מהקטנות בארץ, חומר לימוד עדכני ומקיף ומורים מעולים מהשורה הראשונה אשר מומחים בהענקת כלים נכונים ומדויקים להתמודדות עם אתגרי הבחינה. אצל מור קורן התלמידים משיגים בדרך כלל ציון גבוה מהממוצע הארצי בכ- 80-100 נקודות כך שלמעשה, ברור כי מדובר בקורס ראוי ומומלץ בתחום לימודי הפסיכומטרי שעשוי להביא אתכם כמה שיותר קרוב להצלחה ולציון המבוקש מבחינתכם שיהיה בגדר המפתח להצלחה.

מועדים פסיכומטרי 2015

בשנת 2015 מועדי הבחינה צפויים להיות בחודשים פברואר, אפריל, יולי, ספטמבר ודצמבר. בחינה זו נערכת במספר אזורים ברחבי הארץ ובשפות שונות כדי להעניק למועמדים הזדמנות שווה וסיכויים שווים להצליח כמו כל אחד אחר. על מנת לגשת לאחד מהמועדים הקרובים בשנה זו יהיה עליכם להירשם או דרך האינטרנט באתר המרכז הארצי לבחינות והערכה או דרך משלוח טפסים הנמצאים בערכות הרשמה אותן ניתן לרכוש באוניברסיטאות או בחנויות הספרים. לאחר שנרשמתם רצוי לחפש את הקורס פסיכומטרי שנפתח במסוך למועד זה ואשר נחשב למומלץ מאוד כך שתוכלו להגיע כמה שיותר מוכנים לקראת בחינה זו ולעבור אותה בהצלחה רבה.

Sorry, comments are closed for this post.