מדריכים פסיכומטרי

מדריכים פסיכומטרי

חשוב להבין כי ההבדל בין קורס פסיכומטרי בינוני לקורס פסיכומטרי מצוין טמון בראש ובראשונה באיכות המדריך. אם המדריך אינו בקיא דיו בחומר, מקצועי ובעל יכולת הוראה טובה, אתם – התלמידים – פשוט לא תוכלו למצות את יכולתכם עד תום ולהצליח בבחינה.

לכן, קורס פסיכומטרי של המכללה מתחיל ונגמר במדריכי הפסיכומטרי הטובים ביותר בארץ. כל אחד מחברי צוות ההדרכה של המכללה נבחר בפינצטה מתוך מועמדים רבים ולאחר שעבר מסלול מפרך של ראיונות ומבחנים. אנו בוחרים אך ורק מדריכים בעלי ניסיון רב בהוראה ובהדרכה, ואין זה סוד כי קורס הכשרת המורים של המכללה ידוע כקורס ההכשרה הארוך והאיכותי ביותר בשוק.

כדי לשמור על רמת המקצועיות הגבוהה ביותר, אנו מקפידים לטפח את המדריכים ולתגמל אותם בהתאם לתוצאות שמשיגים התלמידים בבחינות. בנוסף לרמתם המקצועית הגבוהה, המדריכים שלנו יודעים להעניק לכל תלמיד את היחס האישי המגיע לו והדרוש לו לשם הצלחה בבחינה, ולתפור לכל תלמיד את שיטת הלימוד המתאימה ליכולות האישיות שלו.

אנחנו במכללה, יודעים כי תוצאות הבחינה הפסיכומטרית שישיגו התלמידים תלויות בעיקר ביכולות המקצועיות של המדריך המלווה אותם. לכן, על מנת שהתלמידים ישיגו את התוצאות הטובות ביותר, הם זקוקים לאנשי המקצוע הטובים ביותר. ואת אותם אנשי מקצוע מצוינים, תוכלו למצוא ממש כאן במכללה.