כמה המלצות על קורס פסיכומטרי

כמה המלצות על קורס פסיכומטרי

הגיע הזמן לומר את האמת: אין באמת סודות גדולים בכל הקשור להכנה לבחינה הפסיכומטרית. אמנם התלמידים של מור קורן משיגים תוצאות מרשימות למדיי, אבל איננו טוענים שהמצאנו את הגלגל מחדש. ההצלחה בבחינה הפסיכומטרית היא תוצאה של עבודה קשה ושעות לימוד רבות, ולא די במוטיבציה גבוהה כדי לקבל את הציון המיוחל. על מנת למצות עד תום את היכולת של כל תלמיד, יש ללמוד בסביבה תומכת ומקצועית שיש בה את כל התנאים הדרושים להצלחה בבחינה.

קורס פסיכומטרי במור קורן יוכיח לכם שלא צריך שיטות קסם וקיצורי דרך. הכנה לבחינה הפסיכומטרית היא המקצוע שלנו, ובאמצעות הקפדה על כמה עקרונות בסיסיים אנחנו מצליחים להוכיח, פעם אחר פעם, כי הקורס של מור קורן הוא פשוט טוב יותר.

על קצה המזלג, זה מה שמחכה לכם בקורס הפסיכומטרי של מור קורן: מבחנים על בסיס קבוע כדי לוודא שאתם לומדים בבית כמו שצריך.

כ 30 יום של מרתון לקראת סוף הקורס עד שכל אחד מכם ידקלם את כל החומר בעל פה.
שתיים עשרה דרכים לתרגילים מתוחכמים כדי שלא תהיינה הפתעות במהלך המבחן.
וכל זה מבלי להזכיר את ספרי הלימוד המוקפדים, המדריכים המעולים והיחס האישי. ואם אתם מוטרדים לגבי המחיר הסירו דאגה מלבכם, בסוף עוד יישאר לכם די כסף כדי לטייל קצת בחו"ל.

קורס פסיכומטרי משולב

כל סטודנט לעתיד יודע כי הוא חייב ללמוד היטב לקראת בחינת הפסיכומטרי המודד יכולת קוגניטיבית ומנטאלית על מנת להתקבל ללימודים אקדמיים במסלול שהוא רוצה. קורס פסיכומטרי הפך ברבות השנים לקורס מקובל מאוד בקרב סטודנטים בעיקר משום שהלימודים בקורס זה הוכחו כמועילים במיוחד ומשפרים את הציון באופן משמעותי. כולנו יודעים שמבחן פסיכומטרי מוצלח הינו בגדר מפתח להצלחה אקדמית במסלול המבוקש ולכן כדאי ורצוי להשקיע בון את מרב המשאבים על מנת לקבל ציון טוב העומד בדרישות הלימודים האקדמיים אליהם אתם מעוניינים להתקבל.

מהו קורס פסיכומטרי רגיל?

בקורס פסיכומטרי רגיל לומדים בכיתה בה מספר תלמידים. בדרך כלל מדובר על למידה פרונטאלית ותרגול עצמי על ידי התלמידים בסיוע של המדריך. קיימים מכוני לימודי לפסיכומטרי רבים מאוד בישראל וכל מכון לימודים מציע מגוון מסלולים ומתחייב על הצלחה משמעותית בבחינה אבל חשוב לבחור מכון לימודים אמין בעל תוצאות מוכחות בשטח כמו למשל מכון מור קורן אשר תלמידים מקבלים ציונים גבוהים הרבה מעבר לממוצע הארצי.

מאחר ומבחן פסיכומטרי הינו כלי למיון של תלמידים בפני מוסדות אקדמיים הרי שיש לעשות כל מאמץ על מנת לעבור אותו בהצלחה רבה כולל בחירה מוקפדת של מכון ללימודי פסיכומטרי.

למרות כל אותם האנשים שאומרים שהפסיכומטרי אינו מדד אמין הרי שכל עוד לא קיימת חלופה אחרת יש להתאמץ ולעבור אותו בהצלחה רבה על מנת ללמוד במסלול המבוקש ולא להתפשר על לימודים שאולי לא מתאימים לנו או לימודים אשר קשה למצוא בהם מקום עבודה בעתיד לבוא.

מהו קורס פסיכומטרי משולב?

קורס פסיכומטרי משולב כשמו כן הוא משלב בין לימוד פרונטאלי בכיתה לבין לימוד אישי ופרטני של המדריך מול התלמיד.אין ספק כי מדובר בלמידה אידיאלית המאפשרת התקדמות במידה רבה היות והמדריך שם את האצבע על הדופק בנוגע לקשיים של התלמיד ומנווט את דרכו בין כל הקשיים עד להצלחה המובטחת. בקרוס זה מלמד המדריך את התלמיד כיצד להתמודד עם שאלות וכיצד לחשוב נכון על מנת להגיע לפתרון מהר ונכון מהר ככל האפשר. היתרונות בקורס פסיכומטרי משולב הינם רבים וניתן להפיק מכך את המרב ולהצליח בדיוק באופן הרצוי בבחינה שנחשבת במידה רבה גם לבחינה גורלית המכתיבה את כיוון התעסוקה של הנבחן בעתיד ואת דרך התפרנסותו.