חומר הלימוד העדכני ביותר

חומר הלימוד העדכני ביותר

חומר הלימוד העדכני ביותר
חומר הלימוד העדכני ביותר

אנשים רבים חושבים שספרי הלימוד הישנים של מכונים המעבירים קורס פסיכומטרי, יכולים לשמש אותם גם בשנים הבאות. אותם אנשים מאמינים שיוכלו לערוך קורס פסיכומטרי לעצמם וכך ללמוד את החומר. זוהי טעות מרה. משנה לשנה, ואפילו ממועד למועד באותה שנה, הבחינה הפסיכומטרית עוברת שינויים ושכלולים רבים, מה שהופך את ספרי הלימוד הישנים לבלתי רלבנטיים.

השינויים ממועד למועד כוללים סוגים חדשים של שאלות, הטעיות מכוונות ("מוקשים") ו"טריקים" חדשים, הדורשים מהנבחן רמת ערנות גבוהה יותר ומאגר כלים נרחב יותר. במור קורן, אנו לא נשארים אדישים, ולכן אנו מעדכנים ועורכים מחדש את ספרי הלימוד שלנו לקראת כל מועד בחינה.

ספרי הלימוד הייחודיים שלנו הם המקיפים ביותר בשוק, ואנו עושים מאמצים רבים כדי להכין את התלמידים שלנו לקראת השינויים החדשים שעשויים להופיע בבחינה הבאה. לשם כך, מכון הפסיכומטרי של מור קורן מתגאה (ובצדק) בצוות מחקר מיומן הדואג לנתח את השינויים וההתפתחויות בבחינה הפסיכומטרית ממועד למועד ולערוך מחדש את ספרי הלימוד בהתאם לכך.

חשוב לזכור! לא מספר העמודים, לא כמות החוברות הנלוות ולא צבע הכריכה קובעים את איכות ספרי הלימוד. ספרים רבים בשוק מציעים מספר רב של תרגילים (כמות) על חשבון לימוד הדרך לפתרונם (איכות). לכן, אצלנו במור קורן, תמצאו ספרי לימוד ממוקדים, תמציתיים ודומים יותר למבנה הבחינה הפסיכומטרית האמתית.

פסיכומטרי ציון גבוה

חומר הלימוד העדכני ביותר
חומר הלימוד העדכני ביותר

מאחר וציון פסיכומטרי גבוה פותח דלתות ומאפשר קבלה לכמעט כל מסלול לימודים אקדמי בכל מוסד לימודים רצוי, הרי שהוא בגדר משאלת לב של כל התלמידים.

מבחן פסיכומטרי מהווה אתגר גדול ומורכב במיוחד אליו יש להיערך בהתאם מספר חדשים טרם מועד הבחינה. בבחינה זו נמדדות היכולות המנטליות והקוגנטיביות של כל אחד ואחת מאיתנו. יכולות אלה ניתנות לשיפור על ידי לימודים והכוונה מצדם של מדריכים מעולים ובעלי ניסיון רב בתחום זה. ככל שהמדריכים מיומנים מאוד כך גם עולים הסיכויים בהתאמה לקבל ציון גבוה בפסיכומטרי, בסופו של דבר.

מאחר והציון הוא זה שקובע האם תתקבלו ללימודים הרצויים הרי שחשוב לעשות כמיטב יכולתכם על מנת להשיג את הציון הגבוה ביותר על ידי מימוש מלוא הפוטנציאל הגלום בכם.

בדרך לציון המיוחל חשוב לדעת לבחור נכון

בחירה נכונה בבית ספר ללימודי פסיכומטרי בעל המלצות רבות ותלמידים רבים שמרוצים מתהליך הלמידה ושהשיגו בו ציון גבוה הוא אבן היסוד החשובה ביותר בדרך להצלחה שלכם במבחן האמתי. יש להקפיד לבחור רק בית ספר אמין וותיק בתחום שיאפשר לכם למידה מעמיקה ויעילה תוך שיפור מתמיד של רמת ידיעותיכם בשלוש תחומים שלהלן: חשיבה כמותית, חשיבה מילולית ואנגלית.

ציון פסיכומטרי גבוה הוא חלום בר השגה

לימודי פסיכומטרי בבית הספר המומלץ של מור קורן יקנה לכם קורס מוביל ואיכותי הכולל עזרים, שיטות וטכניקות להתמודדות עם שאלות הבחינה ברמות שונות. בבית ספר זה מתקיימת למידה בקבוצות קטנות על ידי טובי המדריכים, תקבלו יחס אישי חם ואכפתי וכמובן שיכוונו אתכם בדרך הנכונה להתמודדות מוצלחת תוך לימוד החומר בצורה יעילה וממוקדת במיוחד.

כדי להיכנס לעובי הקורה במבחן זה חשוב להיעזר במדריכים הנכונים וכמובן לפנות זמן רב לעצמכם על מנת לתרגל וליישם את החומר הנלמד. אין ספק כי עליכם להקדיש לתהליך הלמידה את כל המשאבים העומדים לרשותכם ובלבד שתצליחו לעמוד באתגר בכבוד.

בחרו רק בית ספר ללימודי פסיכומטרי בעל תוצאות מוכחות בשטח המציג ציונים גבוהים לאורך זמן כעבודה ולא רק מפזר הבטחות לשווא על ציון גבוה בפסיכומטרי אם תלמדו אצלו.