בחינה פסיכומטרית

בחינה פסיכומטרית

פסיכומטרי הרשמה לבחינה, מידע חשוב

בחינה פסיכומטריתאנשים רבים מניחים כי אם הם נרשמו לקורס הכנה לפסיכומטרי, משמע שהם נרשמו גם לבחינה הפסיכומטרית. הנחה זו שגויה, ויש להירשם לבחינה בנפרד. חשוב להבהיר כי הרישום לבחינה הפסיכומטרית יכול להיעשות אך ורק על ידי התלמיד או נציגו והוא באחריותו הבלעדית. המדריכים בכל מכון פסיכומטרי יפצירו בתלמידים לעשות זאת לפני שיהיה מאוחר מידי, ובשורה התחתונה – אם לא תירשמו, לא תוכלו להיבחן.

אז כיצד נרשמים לבחינה הפסיכומטרית? הדרך הראשונה היא על ידי רכישת "ערכת הרשמה לבחינה הפסיכומטרית". ערכה זו ניתנת לרכישה בחנויות הספרים תמורת כ-50 שקלים, והיא כוללת חוברת הסבר, בחינה לדוגמא וכמובן טפסי הרשמה. את הטפסים הללו יש למלא ולשלוח למרכז הארצי לבחינות והערכה. בנוסף, יש לשלם את אגרת הבחינה העומדת כיום על 465 שקלים.

הדרך השנייה להירשם לבחינה הפסיכומטרית היא דרך אתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות והערכה, בכתובת http://www.nite.org.il. באתר זה תוכלו להירשם באופן מהיר ונוח וגם לשלם את האגרה באמצעות כרטיס אשראי.

לאחר הרשמתכם לבחינה, ללא קשר לדרך שבה נרשמתם, יישלח לביתכם אישור הרשמה בדואר. בהמשך הדרך תקבלו בדואר מכתב נוסף המודיע על מועד הבחינה ומיקומה.

מחירים לפסיכומטרי

אחד הדברים המעניינים את הסטודנטים לקראת הבחינה הפסיכומטרית הוא המחיר של הקורס. קראו כאן מידע חשוב שיעזור לכם להחליט בנוגע למחירים לפסיכומטרי

לקראת הבחינה הפסיכומטרית נדרשים לימודי הכנה ארוכים ומעמיקים שיכשירו אתכם להתמודד עם האתגר המצפה לכם. השגת הציון המבוקש הוא פונקציה של לימודים איכותיים וממוקדים לצד השקעה רבה מצדם של התלמידים הכוללת למידה עצמית ותרגול רב על מנת להגיע כמה שיותר מוכנים ליום הגדול.

ציון גבוה בפסיכומטרי הוא זה שיעזור לכם להתקבל ללימודים האקדמיים עליהם חלמתם לכן עליכם לעשות כל מה שביכולתכם על מנת להירשם לקורס פסיכומטרי איכותי בו לא קיימות פשרות על איכות הלמידה ועל רמת המדריכים ומצד שני קורס שמוצע לכם במחיר שפוי ולא יקר מדי.

לדעת לבחור נכון את הקורס הנכון.

לעתים מוצמד תג מחיר גבוה לקורס פסיכומטרי על מנת שייחשב כטוב ביותר אך ידוע כי לא תמיד מה שיקר הוא הכי טוב, וכי ניתן לקבל תמורה טובה ואיכותית יותר בעלות שהיא ממוצעת ושפויה. זאת הסיבה לכך שחשוב להשוות בין בתי ספר לפסיכומטרי על מנת לבדוק היכן מקבלים יותר והיכן משתפרים סיכוייכם לעומת העלות אותה תצטרכו לשלם.

על מנת להצליח בבחינה עליכם לבחור בית ספר לפסיכומטרי שעומד במבחן התוצאה. חשוב לא להתפתות למחיר זול מדי שעלול לעלות לכם ביוקר וכמובן לא לבחור באופן אוטומטי בקורס פסיכומטרי הכי יקר שנראה לכם כי הוא הכי טוב.

מה הכי חשוב לכם לדעת על מחירים לפסיכומטרי?

בטרם בודקים לגבי מחיר הקורס חשוב לבדוק האם בבית ספר זה קיים ממוצע גבוה של ציונים שהרי המדד להצלחה של בית ספר ולמידת כדאיות הלמידה בו הוא השגת ציון גבוה של תלמידיו בבחינה הגורלית. ככל שתיבחרו בית ספר מנוסה ומומחה בהצלחת תלמידיו בפסיכומטרי כך תדעו שאתם בידיים טובות וסיכויי הצלחתכם עולים בהתאמה.

בבית הספר לפסיכומטרי של מור קורן תמצאו מחירים לפסיכומטרי שהם בהחלט ממוצעים ושפויים ביחס לתמורה שתקבלו. אנו לא מתפשרים על איכות הלמידה ולכן מבצעים אותה בקבוצות קטנות להעמקת החומר וללמידה ממוקדת בקצב אישי.

המדריכים שלנו נחשבים למקצוענים במיוחד בתחומים עליהם תדרשו להיבחן במישור חשיבה כמותית, חשיבה מילולית ובמישור השפה אנגלית. חומר הלמידה מקיף ועדכני ושיטות הלמידה הוכחו כיעילות במיוחד.

במור קורן תקבלו קורס פסיכומטרי איכותי לצד מחיר הוגן ומשתלם שבהחלט לא פוגע באיכות הלמידה או משפיע עליו. במור קורן הניסיון עושה את ההבדל וכמובן גם המחיר הנוח והמשתלם! מומלץ לפסיכומטרי, מורן קורן: אתר הבית http://www.kabel-700.co.il

בהצלחה